Dobrý den všem,

jmenuji se David Pabiška a jsem motocyklový závodník v Dakarské Rallye a celkově se v moto sportu aktivně pohybuji již 25 let.

Technologie Boogie Energy Pill (BEP), kterou používám jak v osobním životě, tak i v tom závodním mě oslovila logickým vývojem problematiky a potřeb v moto sportu. Již dlouho nás totiž jak doma, tak ve světě trápí nekvalitní palivo a vzhledem k tomu, že jsem zároveň motorový konstruktér, tak následky vidím z první ruky.

David Pabiška

Byl jsem sice ze začátku dost skeptický k produktu a jeho údajným účinkům, ale nutně jsem potřeboval řešit možné problémy s motorem, které mě potkávali na každé Dakarské rallye. Proto jsem produkt pro jistotu začal nejdříve testovat ve svém osobním autě značky Peugeot 307, rok výroby 2002, najeto 367 000 km.

Už během vyjetí první nádrže jsem cítil zlepšení výkonu, snížení spotřeby a hlavně výrazné „zklidnění“ motoru. Po půl roce ježdění s technologií BEP najede můj Peugeot bezmála o 200 kilometrů více na 60-ti litrové nádrži, než před používáním tohoto produktu. To rozhodlo o plné důvěře a celý závod Rallye Dakar 2014 jsem odjel na své motorce s použitímm BEP.

Dle mého názoru jsou všechny výhody tohoto produktu vynikající nejen pro nás závodníky, ale i pro běžný provoz. My závodníci totiž tolik neřešíme ostatní výhody, jako jsou nulové emise a výrazné snížení kouřivosti u naftových motorů.

Dál už nemá cenu psát více, snad jen jedno, věřte, že neexistuje žádný honorář za tato moje slova, vše mám otestované na vlastní technice. Jsem dost překvapený, co všechno dokáže jedna tableta v benzínu.

David Pabiška