Vyšší dynamika motoru

vyšší dynamika motoru

BEP je víceúčelové palivové aditivum poslední generace s high-tech složením. Je navrženo tak, aby zajistilo efektivnější spalování a to především díky speciálně upravené složce Ferrocene, která zajišťuje ve spalovacích komorách dokonalé prohoření a zlepšené využití paliva.

Zkušenosti našich zákazníků

Chiptuning bez ztáty záruky

  • Každý motor v průběhu provozu stárne a ztrácí svůj původní výkon. Jednou z hlavních příčin ztráty výkonu je shromažďování trvalých karbonizačních úsad v motoru i ve výfukovém systému. Ty snižují spalovací objem, narůstá spotřeba paliva a výkon vašeho motoru jde dolů. Karbonizační úsady, stejně jako povlaky a další nečistoty jsou tedy primární příčinou zvýšení spotřeby paliva a trvalého snížení výkonu motoru a zároveň s tím zvyšují hodnoty emisí výfukových plynů.
  • Používáním aditiva BEP dochází k dokonalému a efektivnímu spalování, neboť veškeré palivo shoří v rámci expanzního cyklu ve spalovacích komorách a nedochází k druhotnému hoření ve výfuku. To přináší jak zvýšení výkonu – pružnější reakci motoru, tak výrazné snížení emisí.
  • Díky dalším složkám se snižuje i koeficient tření. Tím je zajištěn hladší chod motoru, který má nejen vyšší výkon, ale i celkově i kultivovanější chod.
  • Novější modely tak získávají extra porci výkonu bez tuningu, zatímco starší modely se vrací nejen na svůj originální tovární výkon, ale i lepší.
  • Už žádný chip-tunning se ztrátou záruky motoru.

Tomáš Tomeček

Rozhovor s Tomášem Tomečkem, účastníkem Africa Eco Race, který již dva roky používá BEP.

Chcete mít pěknější svezení? Stačí jeden klik

Nákupem aditiva BEP pomůžete nejen vašemu vozu, ale zároveň i sobě, vaší rodině, životnímu prostředí a vlastně celé planetě.